Velaa Private Island

location markerVelaa Private Island, Noonu Atoll
map marker45 min.

Velaa Private Island

location markerVelaa Private Island, Noonu Atoll
map marker45 min.

Velaa Private Island

location markerVelaa Private Island, Noonu Atoll
map marker45 min.

Velaa Private Island

location markerVelaa Private Island, Noonu Atoll
map marker45 min.

Velaa Private Island

location markerVelaa Private Island, Noonu Atoll
map marker45 min.

POPIS HOTELA

Hlboko v Indickom oceáne, na úžasnom atole Noonu sa nachádza skutočný klenot medzi rezortmi na Maldivách. Vitajte na súkromnom ostrove, ktorý je domovom luxusného rezortu Velaa Private Island. Dovolíme si povedať, že patrí k tomu najlepšiemu a najluxusnejšiemu, čo môžu Maldivy ponúknuť. Pôvodnými obyvateľmi ostrova boli kedysi morské korytnačky, od nepamäti sem chodili hniezdiť, aby ho potom ako mláďatá opúšťali. Majiteľ rezortu na nich nezabudol, nielenže korytnačí ostrov v maldivskom jazyku „Velaa island” po nich pomenoval, ale samotný rezort nechal postaviť do tvaru korytnačky (mimochodom morské korytnačky sú aj dnes významnými obyvateľmi ostrova). Na mieste, dýchajúce luxusom spojeným s maldivskou kultúrou nájde každý hosť maximálne súkromie. Nádherné panenské pláže, priezračná voda oceánu, množstvo vysokých paliem, korytnačky, manty, nádherný golfový areál, prvotriedna gastronómia, dostatok športových aktivít, luxusné ubytovanie a špičkový, vždy usmiaty personál sú miestom, na ktorom sa rozhodne nebudete nudiť. Z medzinárodného letiska Velana trvá let rezortným hydroplánom 45 minút. Rezort má na hlavnom letisku aj svoj luxusný salónik. 

TU SA NUDIŤ NEBUDETE

Rezort sa môže pochváliť mimoriadnymi kulinárskymi zážitkami a miestami, ktoré sú bezkonkurenčné na Maldivách. Nájdete tu tri reštaurácie, dva bary a rozsiahlu vínnu pivnicu s exkluzívnym výberom vín z celého sveta. Najväčším lákadlom je určite futuristická a moderná 23 metrov vysoká veža reštaurácie Tavaru s ktorej je nádherný výhľad na okolie. Pre hostí je v rezorte pripravených dostatok lákadiel a široká ponuka športov na vode a na ostrove. Za zmienku určite stojí spomenúť množstvo aktivít ako je spoznávanie bohatého podmorského sveta s potápačmi z PADI centra alebo aj v dvojmiestnej ponorke, čarovné stretnutia s delfínmi a expedície so skúsenými biológmi za mantami, plavby na luxusnej jachte alebo tradičnej drevenej plachetničke Bahtheli a rybárčenie. O deti bude dobre postarané v detskom centre The Lha Velaa Club (Malá Korytnačka) zatiaľ čo si rodičia môžu dopriať luxusné kúpele, zahrať si golf na nádhernom ihrisku alebo si zájsť do knižnice či obchodíkov. Samozrejme sa tu nachádza aj veľký bazén.

Gastronómia
gastro
Voľný čas
gastro
Wellness
wellness
ATHIRI
TU VÁM BUDE CHUTIŤ

ATHIRI

Veľmi pekná reštaurácia na pláži ponúka celodenné stravovanie. Pripravené sú pre vás skvelé bufetové raňajky a po celý deň jedlá z à la carte menu. Podávajú tu aj výbornú pizzu pripravenú na dreve v peci.

Avi
TU VÁM BUDE CHUTIŤ

Avi

Avi je ideálne miesto pri bazéne na popíjanie lahodných koktailov s výhľadom na oceán a so živou hudbou. Cez deň tu vládne uvoľnená atmosféra a večer sa mení bar na živé pulzujúce miesto. Skvelé zakončenie dňa v raji.

Tavaru
TU VÁM BUDE CHUTIŤ

Tavaru

Reštaurácia sa nachádza nad vrcholkami paliem a má očarujúci výhľad na celý ostrov a oceán. Počas obeda ponúka ázijské špeciality ponúkané v tradičnom japonskom boxe Bento. Počas večere sa usadíte okolo Teppanyaki grilu a kreatívni kuchári vám predvedú svoje majstrovstvo počas živého varenia.

Aragu
TU VÁM BUDE CHUTIŤ

Aragu

Luxusná reštaurácia umiestnená nad vodami oceánu podáva vynikajúce jedlá z modernej európskej kuchyne. Klasické kulinárske techniky šéfkuchára Gaushana de Silvu, jeho myšlienky, premyslene zvolené prísady a cit pre výber organických surovín z celého sveta sľubujú svieži a bohatý gurmánsky zážitok.

Cru
TU VÁM BUDE CHUTIŤ

Cru

Veľmi elegantný salónik nachádzajúci sa v reštaurácii Aragu ponúka na výber tie najlepšie a najvzácnejšie šampanské z celého sveta pod vedením skúseného someliéra. Príjemné a pokojné chvíle tu určite dotvára aj výhľad na azúrové vody Indického oceánu.

Wine Cellar
TU VÁM BUDE CHUTIŤ

Wine Cellar

Skutočne bohatý pôžitok pre milovníkov vína ponúka táto vínna pivnica nachádzajúca sa v spodnej časti veže Tavaru. Pre hostí je v ponuke viac ako 500 fliaš vína od butikových vinární až po veľké značky. Vzácne drahokamy ako sú 1956 Domaine de la Romanée Conti “Romanée Conti” či víno z ostrova Madeira - 1870 Blandy’s “Verdelho Solera” čakajú len na vás.

Vodné športy
VYSKÚŠAJTE

Vodné športy

Vodné skútre, windsurfing, jachting, kite surfing (kiting), kajaky (pre jednu, dve a 3-4 osoby), Stand up Paddleboard, SeeDoo scooters, seabob, vodné lyžovanie, plachtenie na katamaráne Topcat K1, wakeboarding, kneeboarding, ski seat, fun tubes (banana a rôzne iné), šnorchlovanie, rybárčenie či plavba na luxusnej lodi. Pre milovníkov potápanie sú pripravení inštruktori z asociácie PADI.

Ostatné aktivity
VYSKÚŠAJTE

Ostatné aktivity

Tenis, plážový volejbal, stolný tenis, stolný futbal, squash, horolezecká stena, joga pavilón a fitness centrum.

Velaa Golf Academy
VYSKÚŠAJTE

Velaa Golf Academy

Malé cvičné golfové ihrisko navrhol osobne španielsky profesionálny hráč Jose Maria Olazabal. Nachádza sa tu 9 rôznych odpalísk, 6 jamiek, 7 pieskových prekážok a jazero. Pre každého golfistu sú tu prispôsobené hodiny golfu zamerané na jeho zlepšenie. Rezidentní profesionáli z PGA majú bohaté skúsenosti s poskytovaním pomoci golfistom na všetkých úrovniach.

Spa My Blend By Clarins
NAVŠTÍVTE

Spa My Blend By Clarins

Kúpele majú 6 samostatných dvojlôžkových liečebných víl nad vodou a dokonca prvú snežnú miestnosť na Maldivách. Zahŕňajú holistický prístup k wellnessu a ponúkajú výber ázijských liečebných terapií vrátane ayurvédy, jogy a meditácie na zlepšenie a podporu zdravia a dlhovekosti. Vytvoria vám tu komplexný program počas celého vášho pobytu. Velaa je jeden z mála rezortov na svete, ktorý spolupracuje →

NAVŠTÍVTE

s touto významnou značkou a ponúka exkluzívne pleťové produkty My Blend a na ošetrenie tela produkty Clarins. Luxusné kúpele ponúkajú špeciálne dva liečebné programy Velaa Island Fantasy a Island Body Boost vyvinuté spoločnosťou Clarins Paris a inšpirované prírodnou krásou Maldív, ktoré nikde inde na svete nenájdete. Zaujímavý je aj holistický koncept liečby zameraný na každodenný stres - Wolke 7 Cloud 9.

Ak by ste mali raz možnosť postaviť si vlastný rezort a boli by ste jeho najčastejší návštevník, ako by mal podľa vás vyzerať? Predbehnem vás trošku odpoveďou, určite by ste si priali, aby príroda rezortu a jej okolie zostalo aj naďalej panenské, miestom, na ktorom sa budete cítiť vy a vaši hostia viac ako doma, miestom, kde im ukážete a doprajete to najlepšie čo je vo vás, miestom, na ktoré nikdy nezabudnú, tak ako je tomu tak v mojom prípade pri spomienke na rezort Velaa.

Život v rezorte

MÁTE ZÁUJEM O REZORT?

Páčil sa vám tento rezort? Zanechajte nám prosím vaše údaje a do poznámky nám napíšte aká izba by sa vám páčila a vek detí.

Dospelí
Deti

RADI VÁM PORADÍME


Email



bonustrip@bonustrip.sk

Telefón



+421 917 928 911, +421 948 987 212

Adresa


BONUS TRIP s.r.o., Panónska cesta 17,
Bratislava, 851 04 Slovakia