Kto sme

BONUS TRIP je cestovná kancelária špecializujúca sa na dovolenky a pobyty v najluxusnejších rezortoch a hoteloch po celom svete. Počas ich návštev a nadväzovania kontaktov sme si vybudovali pevné, priateľské a korektné vzťahy s ľuďmi, pre ktorých je poskytovanie špičkových služieb svojim hosťom prirodzenou samozrejmosťou. Aj na základe našich osobných skúseností vám vieme ponúknuť cenné rady, odporučiť a zároveň zabezpečiť najoptimálnejšie podmienky či termíny pre vašu dovolenku. Našou srdcovkou sú ostrovy v Indickom oceáne.

ČO VŠETKO ZABEZPEČUJEME...

Pre našich klientov vyberáme a pripravujeme na mieru cestu a pobyt podľa ich želaní, alebo im na základe skúseností odporučíme tie najpríťažlivejšie miesta na našej Zemi. Pripravujeme tiež víkendové a pracovné cesty bez starostí.

Letenky do celého sveta s tými najlepšími leteckými spoločnosťami z najbližších dostupných letísk, a to aj pár hodín pred odletom. Uprednostňujeme nielen kvalitu služieb, ale aby sa naši klienti vždy dostali načas do cieľa. Samozrejmosťou sú aj súkromné lety do celého sveta.

Všetky transfery počas celej cesty a pobytu zabezpečujeme overenými partnermi.

Sme s vami v kontakte počas celého pobytu.

NAŠA STRÁNKA...

Na našej stránke umiestňujeme a postupne dopĺňame len výnimočné rezorty a hotely v jednotlivých destináciách sveta. Okrem luxusu spĺňajú prvotriedne požiadavky na polohu, ubytovanie, stravu a služby. Pri každom hoteli informácie ako aj naše postrehy o ňom priebežne dopĺňame a aktualizujeme.

PREČO BONUS TRIP...

Vyberáme pre vás prvotriedne rezorty a hotely sveta, ktoré osobne navštevujeme a máme 
dokonalý prehľad o ich obsadenosti, službách a cenách. 

S väčšinou výnimočných rezortov máme priamy kontrakt.

Dokonale poznáme najlepšie letecké spoločnosti, ich first a business triedy a vyberáme pre vás tie najrýchlejšie a najbezpečnejšie spojenia s cieľovou destináciou. 

Od zamknutia dverí až po váš príchod domov sa nemusíte o nič starať, všetky vaše požiadavky vieme zabezpečiť ešte pred odchodom, alebo promptne riešime vaše želania s manažmentom hotela počas celého pobytu.