Six Senses Zil Pasyon

location markerFélicité Island
map marker20 min. (Mahé)

Six Senses Zil Pasyon

location markerFélicité Island
map marker20 min. (Mahé)

Six Senses Zil Pasyon

location markerFélicité Island
map marker20 min. (Mahé)

Six Senses Zil Pasyon

location markerFélicité Island
map marker20 min. (Mahé)

Six Senses Zil Pasyon

location markerFélicité Island
map marker20 min. (Mahé)

POPIS HOTELA

Luxusný rezort Six Senses Zil Pasyon sa rozprestiera na jednej tretine súkromného ostrova Félicité. Je to piaty najväčší ostrov na Seychelách, ktorého poloha je mimo cyklónového pásma, čo mu zaručuje celoročne priaznivé teploty. Vily s bazénom, vsadené do sviežej a bujnej tropickej prírody, medzi unikátne žulové kamene a útesy ktoré obmývajú kryštálovo čisté vody Indického oceánu, ponúkajú hosťom skutočnú oázu pokoja. Unikátny rezort, ktorý sa môže pochváliť panenskými plážami s bielym pieskom otvorili v roku 2016 a stal sa ekologickým šperkom Seychelských ostrovov. Pred jeho otvorením boli na ostrov dovezené výlučne pôvodne semená rastlín, stromov a kríkov, vyskytujúce sa na Seychelách. Rezort si vyrába vlastnú vysokokvalitnú pitnú vodu bez použitia plastových fliaš a pomocou vlastnej organickej záhrady a kuracej farmy sa snaží byť sebestačný, čím znižuje environmentálnu stopu, ktorá vzniká v prípade dovozu potravín a ich odpadu. Je umiestnený na severnej strane ostrova obrátený na ostrovy Praslin, La Dique, Curieuse a vzdialený je 55 km severovýchodne od medzinárodného letiska na ostrove Mahé. Z letiska sa do rezortu dostanete helikoptérou za 20 minút, alebo preletíte na ostrov Praslin, čo trvá 15 minút, a odtiaľ vás loď dovezie priamo do rezortu za necelých 20 minút. Namiesto lietadla z Mahé je možné použiť aj loď.

TU SA NUDIŤ NEBUDETE

Stravovanie v Zil Pasyon je na najvyššej úrovni. K dispozícií je niekoľko reštaurácií a barov, ktoré podávajú prevažne miestnu seychelskú kuchyňu. Využívajú suroviny priamo pozbierané z organickej záhrady vybudovanej na ostrove a od lokálnych výrobcov z okolitých ostrovov. Rezort ponúka aj 24 hodinové privátne stravovanie, počas ktorého vám všetky želania splní ochotný personál. Celý deň môžete využiť množstvo športových služieb, oddychovať na troch nedotknutých plážach, alebo pri veľkom bazéne s nekonečným okrajom v hlavnej časti rezortu. Pre deti je pripravený detský klub Trouloulou a o vaše telo a myseľ bude postarané v unikátnych miestnych kúpeľoch obkolesených obrovskými žulovými balvanmi, tropickou vegetáciou a s jedinečným výhľadom na Indický oceán. Spa Six Senses sú po celom svete známe ako jedny z najlepších. 

Gastronómia
gastro
Voľný čas
gastro
Wellness
wellness
Island Café
TU VÁM BUDE CHUTIŤ

Island Café

Hlavná reštaurácia situovaná v srdci celého areálu. Podávajú sa tu raňajky spoločne s malým bufetom, obedy a večere predovšetkým domácej kreolskej a medzinárodnej kuchyne z a la carte menu. Ďalej sa tu po celý deň podávajú nápoje, dezerty, kávička.

Chef’ s Kitchen
TU VÁM BUDE CHUTIŤ

Chef’ s Kitchen

Živá kuchyňa situovaná v reštaurácii Island Café v ktorej vám pred vašimi očami pripravuje špičkový kuchár po celý deň jedlá podľa vašich želaní. 

Ocean Kitchen
TU VÁM BUDE CHUTIŤ

Ocean Kitchen

V tejto reštaurácii sa podávajú raňajky a len bezmäsité jedlá, dary mora, šaláty a ovocie. Suroviny ako ryby, zelenina aj ovocie pochádzajú prevažne z okolia ostrova hlavne z tunajšej organickej záhrady a od lokálnych pestovateľov. 

Koko Bar
TU VÁM BUDE CHUTIŤ

Koko Bar

Oddychovať na sieťke nad vodou a pozorovať magický oceán, alebo len tak na ležať pri bazéne a vychutnávať si život s lahodným koktailom v ruke ponúka tento príjemný plážový bar.

Lakanbiz
TU VÁM BUDE CHUTIŤ

Lakanbiz

Vynikajúce domáce rumy, punč a cigary sú pre vás nachystané v tomto príjemnom bare na poschodí. Môžete si naliať čo len budete chcieť.

The Wine Vault
TU VÁM BUDE CHUTIŤ

The Wine Vault

Toto príjemné miesto ponúka rodinnú večeru obohatenú o kvalitné vína z celého sveta v spoločnosti prvotriedneho someliera.

 

Vodné športy
VYSKÚŠAJTE

Vodné športy

Šnorchlovanie, potápanie so skúsenými potápačmi s PADI centra, kajaky, Stand - Up Paddleboard, rybolov.

Ostatné aktivity
VYSKÚŠAJTE

Ostatné aktivity

Petang, turistika po ostrove, výlety loďou na okolité ostrovy, škola varenia - kreolská kuchyňa, kino pod hviezdami, let helikoptérou, knižnica, obchodík, fitcentrum v komplexe Six Senses Spa.

 

Detský klub
VYSKÚŠAJTE

Detský klub

O vaše deti bude dobre postarané v detskom klube Troulouolou.

Six Senses Spa
NAVŠTÍVTE

Six Senses Spa

Unikátne kúpele sú vsadené doslova na magické miesto, ktoré obkolesujú obrovské žulové balvany, tropická vegetácia a je z neho nádherný upokojujúci výhľad na oceán. Nachádza sa tu bazén s nekonečným okrajom a s morskou vodou, päť drevených víl s liečebnými miestnosťami, sauna, parná sauna a pavilón na jogu či meditácie. →

NAVŠTÍVTE

V ponuke nájdete viacero typov masáží, ošetrení tváre a celého tela pri ktorých sa používa luxusná prírodná kozmetika a liečebné procedúry na omladenie tela i ducha. 

Six Senses Zil Pasyon je jeden z najekologickejších rezortov na svete. Zaviazal sa, že bude chrániť ohrozený ekosystém ostrova, vysádzať len pôvodné endemické rastliny a zabraňovať tým inváznym. Po rokoch obnovy dôležitých biotopov sa sem začínajú vracať endemické a morské vtáky. Možno prišiel aj vás čas tento ostrov navštíviť :).

Život v rezorte

MÁTE ZÁUJEM O REZORT?

Páčil sa vám tento rezort? Zanechajte nám prosím vaše údaje a do poznámky nám napíšte aká izba by sa vám páčila a vek detí.

Dospelí
Deti

RADI VÁM PORADÍME


Emailbonustrip@bonustrip.sk

Telefón+421 917 928 911, +421 948 987 212

Adresa


BONUS TRIP s.r.o., Panónska cesta 17,
Bratislava, 851 04 Slovakia