Four Seasons Resort Bali at Sayan

location markerSayan, Ubud, Bali
map marker75 min.

Four Seasons Resort Bali at Sayan

location markerSayan, Ubud, Bali
map marker75 min.

Four Seasons Resort Bali at Sayan

location markerSayan, Ubud, Bali
map marker75 min.

Four Seasons Resort Bali at Sayan

location markerSayan, Ubud, Bali
map marker75 min.

Four Seasons Resort Bali at Sayan

location markerSayan, Ubud, Bali
map marker75 min.

POPIS HOTELA

Len 15 minút autom od mestečka Ubud, považovaného za centrum kultúrneho a duchovného života na ostrove Bali, leží luxusný rezort Four Seasons Resort Bali at Sayan. Ukrytý v bujnom zelenom údolí posvätnej rieky Ayung dokonale splynul s tropickou prírodou Sayanského údolia. Cesta do strateného sveta začína okolo jazierka, ktoré je dominantou vstupného dvora pri hlavnej ulici. Odtiaľ už vaše kroky povedú po lávke zhotovenej z tíkového dreva a ocele zavesenej vysoko ponad korunami stromov. Na jej konci sa nachádza veľký rybník elipsovitého tvaru, ktorý je plný lotosových kvetov. Z tohto miesta sa vám naskytne úchvatný výhľad na okolitú prírodu. Lotosový rybník s nekonečným okrajom sa nachádza na streche hlavnej budovy a zároveň dominantou celého rezortu. Do najmenších detailov ho naprojektoval známy londýnsky architekt John Heah. Po zostúpení dreveným schodiskom k recepcii situovanej na vrchnom podlaží v trojposchodovej hlavnej budove uvidíte celú nádheru rezortu, jeho voňavé záhrady, stupňovité ryžové polia, romantické chodníčky, upravené svahovité trávniky a rieku Ayung, ktorá tečie okolo neho. Vynikajúci zamestnanci, manažment rezortu a jeho magická poloha vás pritiahne bližšie k srdcu a duši ostrova Bali. Určite by vám to potvrdili Barack Obama či Julia Roberts, ktorí tu tiež bývali. Rezort je vzdialený od medzinárodného letiska v Denpsare asi 75 minút autom.

TU SA NUDIŤ NEBUDETE

Rezort vo svojich reštauráciách, či už v hlavnej alebo pri dvojúrovňovom hlavnom bazéne, ponúka vynikajúcu indonézsku kuchyňu. Ak sa chcete naučiť pripravovať tradičné balijské jedlá, tak miesto pri rieke - Sokasi Table - pomenované podľa majstra šéfkuchára, čaká len na vás. Čerstvosť surovín a úsmevy ľudí pripravujúcich jedlá sú balzamom na jazyk i dušu. Ak zatúžite absolvovať v tejto oáze pokoja aj niečo aktívne, tak raft na rieke, ranný beh cez údolie do dedinky Sayan, cyklistické výlety do ryžových polí či návšteva mestečka Ubud bude určite vhodným spríjemnením. Dokonalé miesto pre oddych nájdete v kúpeľných vilách The river sacred spa, situovaných na brehu rieky, obklopených lotosovým jazierkom, v ktorých prebiehajú rôzne procedúry. O tých najmenších sa postarajú v detskom klube Pici Pici.

Gastronómia
gastro
Voľný čas
gastro
Wellness
wellness
Ayung Terrace
TU VÁM BUDE CHUTIŤ

Ayung Terrace

Vynikajúca reštaurácia sa nachádza v hlavnej budove pod recepciou a barom Jati. Celá sa otvára do údolia a má výhľad na rieku. Podávajú tu naozaj delikátne raňajky z à la carte lístka a nechýba tu samozrejme ovocný pult a čerstvo napečené pečivo či sladké. Večer tu podávajú jedlá z najčerstvejších surovín indonézskej kuchyne. Sobotu, utorok a štvrtok tu prebiehajú tematické večere zamerané na morské špeciality, tradičné indonézske stolovanie či balijské špeciality.

Riverside
TU VÁM BUDE CHUTIŤ

Riverside

Príjemné miesto okolo bazéne. Na obed tu podávajú rýchle jedlá ako sú rôzne šaláty, pizza, sendviče, a pokrmy stredomorskej kuchyne a večer sa tu pripravujú špeciality na grile s viacerých druhov mäsa. V ponuke sú aj delikátne dezerty a zmrzlina.

Jati Bar
TU VÁM BUDE CHUTIŤ

Jati Bar

 

Nachádza sa na vrchnom poschodí hlavnej budovy. Príjemné veľké otvorené miesto, zariadené tíkovým nábytkom ponúka výhľad na svieže údolie a rieku. Pri pozeraní na krásu okolia s pohárikom lahodného koktailu či kávičky, alebo alkoholických nápojov tu stratíte pojem o čase :).

Sokasi Chef’s Table
TU VÁM BUDE CHUTIŤ

Sokasi Chef’s Table

Toto miesto si nesmiete nechať ujsť. Nachádza sa na brehu rieky Ayung a je zhotovené celé z bambusového dreva. Zažijete tu príjemné chvíle so šéfkuchárom s ktorým sa pri varení dobre porozprávate a on vám pritom pripraví sedem chodovú večeru tradičnej balijskej kuchyne či jedlá z dávnych receptov.

In-Villa Dining
TU VÁM BUDE CHUTIŤ

In-Villa Dining

Vybrať si môžete z bohatého lístka domácich a medzinárodných jedál, ktoré vám donesú cez deň ale aj noc priamo k vám do apartmánu alebo vily. Žiadne želanie neostane nesplnené.

Športové aktivity
VYSKÚŠAJTE

Športové aktivity

V rezorte sa nachádza hlavný dvojúrovňový bazén, prvotriedne fitness centrum s kardiovaskulárnymi strojmi, sauna, parná sauna a whirlpool bazény. Aktivity ktoré si môžete dopriať mimo hlavnej budovy sú : rafting, bicykel, chôdza po údolí, súkromná škola varenia, škola balijského tanca, rôzne druhy a cvičenia jogy, návšteva mestečka Ubud a iné. Four Seasons ďalej ponúka →

VYSKÚŠAJTE

rôzne výlety za historickými pamiatkami ostrova či návštevy balijských chrámov, ryžových polí so skúsenými domácimi sprievodcami.

Spa & Wellness
NAVŠTÍVTE

Spa & Wellness

V rezorte sa nachádzajú dve oddelené kúpeľné miesta s liečebnými miestnosťami. V hlavnej budove sú štyri miestnosti spolu s whirlpool bazénmi a tri liečebné miestnosti sa nachádzajú vo vilách pri rieke. Ich súčasťou je aj bazén a jazierko plné kvetov. v ponuke je množstvo masáží, liečebných procedúr na omladenie tela a ducha, ošetrenie tváre a tela bio produktami a viacero joga cvičení ako sú napríklad →

NAVŠTÍVTE

cvičenie za mesačného svetla ,,Purnama,, či joga ,,Antigravity,,. Cieľom na tomto mieste je zapojenie vašich zmyslov aby telo, myseľ a dych prešli do stavu relaxácie.

Stratený svet, v ktorom nájdete vytúžený pokoj...To je Four Seasons Resort Bali at Sayan.

Život v rezorte

MÁTE ZÁUJEM O REZORT?

Páčil sa vám tento rezort? Zanechajte nám prosím vaše údaje a do poznámky nám napíšte aká izba by sa vám páčila a vek detí.

Dospelí
Deti

RADI VÁM PORADÍME


Emailbonustrip@bonustrip.sk

Telefón+421 917 928 911, +421 948 987 212

Adresa


BONUS TRIP s.r.o., Panónska cesta 17,
Bratislava, 851 04 Slovakia