Four Seasons Safari Lodge Serengeti

location markerSerengeti National Park, Tanzánia
map marker50min.

Four Seasons Safari Lodge Serengeti

location markerSerengeti National Park, Tanzánia
map marker50min.

Four Seasons Safari Lodge Serengeti

location markerSerengeti National Park, Tanzánia
map marker50min.
Národný Park Serengeti

Four Seasons Safari Lodge Serengeti

location markerSerengeti National Park, Tanzánia
map marker50min.

Four Seasons Safari Lodge Serengeti

location markerSerengeti National Park, Tanzánia
map marker50min.

POPIS HOTELA

V samom srdci národného parku Serengeti, na nekonečnej pláni, leží rozsiahly a veľmi luxusný safari rezort Four Seasons Safari Lodge Serengeti. Rozprestiera sa na nižších skalnatých kopcoch (kopjes), pri dvoch umelých napájadlách, ktoré často navštevujú slony a zebry. Jeden z najromantickejších rezortov na svete pojme okolo 180 hostí, o ktorých sa stará až 250 členný personál vrátane strážcov rezortu, domácich Masajov. Iba pár desiatok kilometrov od safari lodge Four Seasons, ktorý otvoril svoje brány v roku 2012 sa odohráva to najúžasnejšie divadlo na svete, veľká migrácia zvierat. Nielen tá priťahuje návštevníkov do parku a do samotného rezortu. Pozornosť púta aj jeden z najkrajších výhľadov na napájadlo priamo z bazéna, či prítomnosť slonov sotva pár metrov od vás, ako aj nezabudnuteľné stretnutia so zvieratami veľkej africkej päťky (Big Five) v tomto národnom parku, ktorý je pod ochranou UNESCO. Safari dobrodružstvo začína prakticky okamžite po prílete na malé letisko Seronera. Šofér hotela vás za 50 minút dovezie luxusným terénnym autom s otvorenou strechou do safari lodge po ceste, na ktorej už priamo stretnete voľne žijúce zvieratá. Spojenia medzi letiskom Seronera a medzinárodnými letiskami Dar-es-Salaam, Zanzibar a Kilimanjaro zabezpečujú malé trinásť miestne lietadlá.

TU SA NUDIŤ NEBUDETE

V hlavnej budove hotela sa nachádzajú tri reštaurácie, ponúkajúce pokrmy medzinárodnej a africkej kuchyne. Samozrejme, nemôžu chýbať ani miestne špeciality, romantická večera vo dvojici pri bazéne pod hviezdami či obed vo voľnej prírode národného parku. Hlavným lákadlom je určite bazén s nekonečným okrajom len pár metrov od napájadla pre zvieratá a s jedinečným výhľadom do parku Serengeti. V hoteli narazíte aj na pár pekných salónikov, obchodík, moderné fitness centrum ale aj na vzdelávacie centrum Discovery s miestnosťou, kde sa premietajú dokumentárne filmy o prírode v parku. Po dni plnom zážitkov a pozorovania voľne žijúcich zvierat zo sedadla terénneho auta v sprievode skúsených vodcov, prídu určite vhod miestne kúpele so šiestimi liečebnými miestnosťami, umiestnenými v pavilónoch mimo hlavnej budovy. Nezabudlo sa ani na deti, vyhradený je pre ne detský klub. Zaujímavou atrakciou je tiež múzeum s vystavenými exponátmi zvierat a interaktívnymi obrazovkami, kde sa viac dozviete o ekosystéme parku.

Gastronómia
gastro
Voľný čas
gastro
Wellness
wellness
Kula's Restaurant
TU VÁM BUDE CHUTIŤ

Kula's Restaurant

Reštaurácia podáva ráno a večer vynikajúce jedlá africkej a medzinárodnej kuchyne formou bufetu. Nachádza sa na poschodí hlavnej budovy a má magický výhľad na park a napájadlo. Otvorená je ráno od 6:00-10:00 a večer od 18.30 - 22:00.

Maji Bar
TU VÁM BUDE CHUTIŤ

Maji Bar

Reštaurácia sa nachádza pri bazéne s výhľadom na juhozápad parku. Má veľkú terasu, bar a salónik a podáva obedy z à la carte menu. Na osvieženie sú v ponuke vynikajúce koktaily a pochutíte si tu na tapasoch, pizzi, rôznych šalátoch, sendvičoch, mäse z grilu, dezertoch a najmenších určite poteší domáca zmrzlina. Otvorená je počas obeda od 11.30 - 17:00 a bar od 11.00 - 23:00.

Boma Grill
TU VÁM BUDE CHUTIŤ

Boma Grill

V autentickej reštaurácii sa špecializujú na jedlá z grilu miestnych a afrických chutí. Niekedy vám večeru spríjemnia masajské kmene svojou hudbou a tancom. Reštaurácia má v strede ohnisko a otvorenú strechu. Otvorená je večer od 19.00 - 22:30.

The Wine Cellar
TU VÁM BUDE CHUTIŤ

The Wine Cellar

Prvotriedne vína z celého sveta a predovšetkým z Južnej Afriky ponúka táto 16 miestna  príjemná vínna reštaurácia. Na večeru spolu s dobrým vínom určite odporúčame ochutnať špeciálne jedlá z menu.

Safari
VYSKÚŠAJTE

Safari

Four Seasons ponúka cestu za ohromujúcou prírodou Afriky v jej prirodzenom prostredí. Safari môžete zažiť z auta, na pešo a dokonca aj zo vzduchu v balóne. Pripravené pre vás je množstvo výletov do národného parku Serengeti, celodenná cesta do krátera Ngorongoro a jeho národným parkom, výlet do rokliny Olduvai a návšteva masajskej dediny, cesta na miesta kde prebieha veľká migrácia, výlet na miesto, hodina cesty od lodge je jeden z najväčších bazénov s oddychujúci hrochmi a samozrejme zažijete nezabudnuteľné stretnutia s levmi, slonmi, žirafami, zebrami a s množstvom ďalších afrických zvierat.

Spa & Wellness
NAVŠTÍVTE

Spa & Wellness

Unikátne kúpele sú inšpirované hlavne ekosystémom a prostredím parku Serengeti. Ponúkajú rôzne masáže, ošetrenia tváre a celého tela, procedúry na omladenie tela a duše v spojení miestnych a afrických prírodných produktov. Všetky liečebné procedúry sa snažia čerpať s energie Serengeti, sily jej obyvateľov, vitality krajiny, sily pôvodných surovín a tradícií. 

Safari vo swahilskom jazyku znamená "Cesta". Ak sa vydáte na cestu do africkej divočiny, rozhodne ju neoľutujete a určite vás poznačí na celý život. Magické skoré rána vo Four Seasons, výhľad z balkóna na nekonečnú africkú savanu a na z diaľky sa približujúce rodiny slonov k napájadlu doslova na pár metrov od bazéna, budú pre vás a vaše deti nezabudnuteľným zážitkom.

Život v rezorte

MÁTE ZÁUJEM O HOTEL?

Páčil sa vám tento rezort? Zanechajte nám prosím vaše údaje a do poznámky nám napíšte aká izba by sa vám páčila a vek detí.

Dospelí
Deti

RADI VÁM PORADÍME


Emailbonustrip@bonustrip.sk

Telefón+421 917 928 911, +421 948 987 212

Adresa


BONUS TRIP s.r.o., Panónska cesta 17,
Bratislava, 851 04 Slovakia