Four Seasons Resort Seychelles

location markerPetite Anse, Baie Lazare, Mahé Island
map marker35 min.

Four Seasons Resort Seychelles

location markerPetite Anse, Baie Lazare, Mahé Island
map marker35 min.

Four Seasons Resort Seychelles

location markerPetite Anse, Baie Lazare, Mahé Island
map marker35 min.

Four Seasons Resort Seychelles

location markerPetite Anse, Baie Lazare, Mahé Island
map marker35 min.

POPIS HOTELA

Luxusný rezort Four Seasons Seychelles sa nachádza v zálive Petite Anse na južnom pobreží ostrova Mahé, asi 35 minút autom od letiska. Rozprestiera sa na rozsiahlom svahu plnom bujného porastu, endemických rastlín, takamaka stromov, paliem, škoricových stromov, plnom voňavých kvetov a v tesnom kontakte s najkrajšou plážou na ostrove. Svojím hosťom ponúka ubytovanie v exkluzívnych súkromných vilách, umiestnených do svahu, s božským výhľadom na Indický oceán. Chvíle oddychu a pokoja tu môžete stráviť na pláži s bielym pieskom, plávať v tyrkysových vodách oceánu, prechádzať sa romantickými uličkami rezortu, nádhernými záhradami, popíjať obľúbený nápoj vo svojom súkromnom bazéne, alebo oddychovať vo voňavom kúpeli v miestnych kúpeľoch. Rezort veľmi dbá na ochranu prírody, a aj vy počas pobytu v ňom môžete k tomu prispieť napríklad vysádzaním koralov do oceánu, alebo kŕmením korytnačiek, ktoré žijú v rezorte. Ak sa rozhodnete hľadať raj, tu ho určite nájdete.

TU SA NUDIŤ NEBUDETE

Rezort má tri reštaurácie a dva bary. Podávajú sa v nich jedlá medzinárodnej, kreolskej, japonskej a celoázijskej kuchyne, ale tiež dobroty pripravované na grile a morské špeciality. K dispozícii však máte aj privátne stravovanie, počas ktorého vám všetky vaše želania splní ochotný personál, ten vám okrem iného ponúkne chutné ovocie priamo zo stromov z okolia rezortu. Celý deň môžete využiť množstvo športových služieb. Pre deti je pripravený detský klub, no a o vaše telo aj myseľ bude postarané v miestnych kúpeľoch umiestnených do svahu s magickým výhľadom na Indický oceán.

Gastronómia
gastro
Voľný čas
gastro
Wellness
wellness
ZEZ
TU VÁM BUDE CHUTIŤ

ZEZ

Je umiestnená v kopci, s veľkou terasou z ktorej je nádherný výhľad na Indický oceán a západ slnka. Deň tu začína vynikajúcimi raňajkami formou bufetu a večer vám tu naservírujú špeciality celoázijskej kuchyne. 

Kannel
TU VÁM BUDE CHUTIŤ

Kannel

Príjemná reštaurácia situovaná v blízkosti bazéna a pláže. Ponúka čerstvé morské plody ulovené priamo v okolí, šaláty, grilované mäso, indické a kreolské špeciality a dezerty. Otvorená je počas obeda a večer.

Koi
TU VÁM BUDE CHUTIŤ

Koi

Intímna japonská reštaurácia ponúka kulinárske zážitky, ktoré vám pripraví priamo pred vami šéfkuchár a jeho tím. Pochutnať si tu môžete na špecialitách ako sú rolky, maki ,sashimi, sushi sety, tempura, pikantné predjedlá a mnoho ďalších aj sladkých pochúťok. Otvorené majú večer.

Kannel Bar
TU VÁM BUDE CHUTIŤ

Kannel Bar

Príjemné miesto okolo bazéna. Ponúka čerstvé džúsy, osviežujúce koktaily a jedlá z celodennej ponuky medzinárodnej kuchyne. Otvorené majú počas celého dňa.

ZEZ Bar
TU VÁM BUDE CHUTIŤ

ZEZ Bar

Okúzľujúci bar s veľkou terasou na ktorej si vychutnáte západ slnka a hviezdy na nočnej oblohe s nádherným výhľadom na Indický oceán. Ponúka množstvo prvotriedneho alkoholu a miešaných koktailov. Otvorený je od 6 hodiny večer až po neskorú noc.

In-Room Dining
TU VÁM BUDE CHUTIŤ

In-Room Dining

Čokoľvek si zaželáte, či už sú to raňajky na vašej terase vo vile alebo len tak dostanete chuť na chutný dezert večer pred spaním, personál a manažment rezortu sa o to samozrejme postarajú.

Vodné športy
VYSKÚŠAJTE

Vodné športy

Surfovanie, šnorchlovanie, windsurfing, potápanie, rybolov, Stand Up-Paddleboard, kajaky, vodný bicykel, jachting.

Ostatné aktivity
VYSKÚŠAJTE

Ostatné aktivity

Plážový volejbal, bedminton, cvičenie jogy, 28m hlavný bazén, kreolská škola varenia, turistika, knižnica, prehliadky ostrova a mesta, výlety na okolité ostrovy a iné.

Spa & Wellness
NAVŠTÍVTE

Spa & Wellness

Miestne kúpele majú svoju magickú silu. Sú umiestnené vysoko v kopci a z jednotlivých oddychových miestnosti pre jednu alebo dve osoby sa naskytá nádherný výhľad na oceán a okolie rezortu. V ponuke sú liečebné procedúry na omladenie tela a duše, rôzne voňavé a upokojujúce kúpele napríklad z čerstvej škorice a citrónovníka, ošetrenie tváre a celého tela -

NAVŠTÍVTE

či rôzne masáže. Pre dospievajúce deti ale aj pre tých najmenších sú tiež pripravené procedúry. Milovníci jogy si ju môžu zacvičiť so skúsenými učiteľmi na rôznych miestach rezortu či už to je na pláži, na terase alebo len tak meditovať na kameňoch úplne na vrchole kopca.

Čo už môže byť krajšie, ako ocitnúť sa v rezorte, ktorý v sebe ukrýva skutočnú prírodu plnú voňavých kvetín, stromov, jazierok, chránených zvierat, ležať len tak  na nádhernej pláži, počúvať šum oceánu, z vrcholu kopca, alebo zo svojej vily pozorovať magický západ slnka, či kŕmiť priateľské korytnačky a byť pri tom rozmaznávaný prvotriednou kvalitou Four Seasons.

Život v rezorte

MÁTE ZÁUJEM O REZORT?

Páčil sa vám tento rezort? Zanechajte nám prosím vaše údaje a do poznámky nám napíšte aká izba by sa vám páčila a vek detí.

Dospelí
Deti

RADI VÁM PORADÍME


Emailbonustrip@bonustrip.sk

Telefón+421 917 928 911, +421 948 987 212

Adresa


BONUS TRIP s.r.o., Panónska cesta 17,
Bratislava, 851 04 Slovakia